
Лампа світлодіодна LED RefLED Retro ES111 12W V3 1150LM DIM 830 25° GU10 Sylvania
675 ₴
- В наявності
- Код: 0031858
- +380 (67) 969-59-53
Високопродуктивна світлодіодна лампа ES111 з тим же зовнішнім виглядом, що й традиційна галогенна лампа ES111. Повністю скляний дизайн. Високий світловий потік — 1150 лм. Рифлена лінза допомагає зменшити відблиски та відтворити ефект галогенного світла. Кут пучка 25°. Енергозбереження 96%. Димована. Середній строк служби 25 000 годин, у 12,5 разів довше, ніж у галогенних аналогів. Понад 100 000 циклів увімкнення/вимкнення. Висока світлова ефективність — 89 лм/Вт. Добра передача кольору — індекс передачі кольору (CRI) 80.
Загальне застосування - готельний бізнес, роздрібна торгівля, житловий та споживчий бізнес, музеї та галереї.
Потужність 12 Вт
Цоколь GU10
Колір світіння 3000К
Форма колби Конус
Світловий потік 1150 лм
Еквівалент потужності
лампи розжарювання 140 Вт
Висота 69 мм
Діаметр 110 мм
Кут розсіювання ° 25
Країна реєстрації бренду Угорщина
Країна-виробник товару Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sylvania |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Так |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1150 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 69 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | 3000К |
- Ціна: 675 ₴

