Світлодіодний прожектор NAVARRA LF-150W/740-195 SMD предназначен для освітлення архітектурних і спортивних споруд, промислових зон, паркінгів та інших відкритих територій.
Корпус прожектора виготовлений із силуміну, LED комплектуючі — Philips. Діапазон робочих температур — від -25 °C до +50 °C. Середній термін експлуатації — 100000 год. Гарантія — 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для освітлення парковок, Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Потужність | 150 Вт |
| Світловий потік | 19500 лм |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Довжина | 620 см |
| Висота | 380 см |
| Ширина | 276 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | 4000К |
| Термін служби | 50000 часов |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 980 ₴


