Світлодіодна лампа в растровий стельовий втраеваемый /накладний світильник довжиною 1200 мм — альтернатива люмінесцентним лампам! Світлодіодна лампа Т8 (G13) повністю аналогічна люминисцентной 36Вт лампі. Світлодіодна лампа Т8 дозволяє істотно знизити споживання електроенергії та скоротити витрати на експлуатаційне обслуговування джерел світла.
Підключення ламп ONE LED двосторонню. Це означає, що нульовий дріт підключається з одного боку, фазний провід з іншого боку лампи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNISTAR |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 9 Вт |
| Цоколь | G13 |
| Напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 850 лм |
| Світлова віддача | 94 лм/Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | 6000К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴


