
ST8B-0.6M 9W/865 230VAC DE 25X1 двосторонне підключення світлодіодна лампа Osram 600 мм
89 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4058075377509
+380 (63) 768-30-07
- +380 (67) 969-59-53
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа в растровий світильник — сучасна альтернатива ртутним лампам! Світлодіодна лампа Т8 (G13) повністю аналогічна ртутної 18Вт лампі. Світлодіодна лампа Т8 дозволяє істотно знизити споживання електроенергії та скоротити витрати на експлуатаційне обслуговування джерел світла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G13 |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Діаметр трубки | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴


