Лампа F39W/T5/840/STARCOAT G5 849 мм General Electric

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | General Electric |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Цоколь | G5 |
| Потужність | 39 Вт |
| Термін служби ламп | 16000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 849 мм |
| Діаметр трубки | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина,мм | 1149 |
| Діаметр,мм | 16 |
| Кількість в упаковці,шт | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴





