
Лампа світлодіодна трубчаста 1149мм Superia T5 AC V2 4FT 3900LM 840 26W від мережі AC 220-240В заміна ламп Т5 G5
915 ₴
- В наявності
- Код: 29257
- +380 (67) 969-59-53
Споживана потужність, Вт: 26; Світловий потік, lm 3900; Колірна температура, К: 840 (холодне); Тип колби: Т5; Тип цоколя: G5; Довжина: 1149мм ; Напруга, В: 220-240/50-60Гц. (Замінює люм. лампу Т5 54W). Схема підключення: Одностороннє. Подача напруги здійснюється на сторону позначеною маркуванням. Упаковка: 10шт.
Середній термін служби – 50 000 годин. Термін служби в 2,5 рази довше, ніж у люмінесцентної лампи T5 потужністю 54 Вт та діаметром 16мм, довжиною 1149 мм. Велика кількість циклів перемикання - 200 000 разів Всеспрямований розподіл світла та широкий кут променя. Мінімальна та максимальна робоча температура: від -20 °C до 50 °C. Скляна конструкція та торцеві заглушки з полікарбонату.
Підходить лише для роботи від мережі змінного струму (220-240 В). Без баласту!
Ідеально підходить для заводів, паркувань, супермаркетів, універмагів, шкіл та офісів.
Не підходить для роботи з електронними/ЕПРА або магнітними/ПРА.
Назва продукту ToLEDo Superia T5 AC V2 4FT 3900LM 840 26W Технологія LED Потужність (номінальна) (Вт) 26 Форма лампи Трубчаста Цоколь G5 Покриття лампи Опалове Загальне застосування Освіта, готельний бізнес, логістика та промисловість, музеї та галереї, офіси, житлові та споживчі товари, роздрібна торгівля Діапазон робочих температур (°C) -20°C...+45°C Температура навколишнього середовища Tq (°C) 25 Гарантія 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sylvania |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Цоколь | G5 |
| Потужність | 26 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3900 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1149 мм |
| Діаметр трубки | 16 мм |
- Ціна: 915 ₴


