
Лампа світлодіодна трубчаста 549 мм LEDTUBE T5 AC HO24 P 549 10W 840 LEDVANCE (заміна люм ламп 24W/840, 14W/840 G5)
825 ₴
- В наявності
- Код: 4099854081224
- +380 (67) 969-59-53
Споживана потужність, Вт: 10; Світловий потік, lm 1500; Колірна температура, К: 840 (холодне); Тип колби: Т5; Тип цоколя: G5; Довжина: 549 мм ; Напруга, В: 220-240/50-60Гц. (Замінює люм. лампу 24W/840 G5 та лампу 14W/840 G5 ). Схема підключення: Одностороннє. Подача напруги здійснюється на сторону позначеною маркуванням. Упаковка: 10шт.
Середній термін служби – 50 000 годин.
Характеристики
Бренд LEDVANCE
Тип лампи Світлодіодна
Потужність (Вт.) 10
Світловий потік (Лм.) 1500
Колірна температура (K) 4000
Діапазон напруги (V) 220-240
Частота ( Hz) 50-60
Цоколь G5
Тип колби T5
Термін служби (Годин) 50000
Диммирование Немає
Гарантія (Років) 5
Підходить лише для роботи від мережі змінного струму (220-240 В). Без баласту!
Ідеально підходить для заводів, паркувань, супермаркетів, універмагів, шкіл та офісів.
Не підходить для роботи з електронними/ЕПРА або магнітними/ПРА.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Цоколь | G5 |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 549 мм |
| Діаметр трубки | 19 мм |
- Ціна: 825 ₴

