
Лампа PHILIPS TL5 HE 35W/830 G5, 1463 мм - тільки самовивіз
350 ₴
- В наявності
- Код: 876599
+380 (63) 768-30-07
- +380 (67) 969-59-53
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа люмінесцентна Philips TL5 HE потужністю 35 Ватів із цоколем G5 теплого світла.
Ця лампа TL5 (діаметр трубки 16 мм) відрізняється високою ефективністю освітлення через низького споживання електроенергії. Лампа високої ефективності TL5 підтримує стабільний світловий потік і гарну передачу кольору. Може застосовуватися в офісах, громадських та урядових будівлях, школах, лікарнях, на промислових об'єктах і при освітленні критих спортзалів.
Допускає мініатюризацію системи і дарує свободу творчості виробникам світильників. Довжина ламп дозволяє легко монтувати засоби освітлення в модульні стельові системи. Висока ефективність ламп і світильників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Цоколь | G5 |
| Потужність | 35 Вт |
| Колір світіння | Теплий |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3650 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1463 мм |
| Діаметр трубки | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





